У Харкові відзначили День працівників прокуратури
01 грудня 2016 17:48 Суспільство
У Харкові відзначили День працівників прокуратури День працівників прокуратури відзначили сьогодні, 1 грудня, в Харкові.

До професійного свята у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого для працівників обласної та районних прокуратур, ветеранів органів правопорядку пройшов концерт. Перед гостями виступили професійні виконавці і студентські колективи.

Як зазначив прокурор Харківської області Юрій Данильченко, в такий складний час працівникам прокуратури вдається демонструвати хороші результати роботи.

«Не хочеться сьогодні говорити, що ми живемо у складний час. Часи завжди були непростими. Але, тим не менше, прокурори Харківської області сьогодні в лідерах. Вони високо підняли планку ефективності роботи за тими завданнями, які ставить перед нами Президент України і генеральний прокурор. Ми даємо якісний кінцевий результат. Всім колегам я бажаю вдосконалення професійної майстерності, здоров'я, благополуччя в родинах і миру на нашій землі. Той рівень, який демонструє Харківська обласна прокуратура - гідний, ми можемо пишатися, і нам не соромно дивитися нашим співвітчизникам в очі», - зазначив Юрій Данильченко.

Довідка. День працівників прокуратури встановлено Указом Президента України від 2 листопада 2000 року і відзначається щорічно 1 грудня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини