Олександр Новак провів зустріч зі студентами Інституту прокуратури та кримінальної юстиції
30 листопада 2016 17:53 Суспільство
Олександр Новак провів зустріч зі студентами Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Секретар Харківської міської ради Олександр Новак сьогодні, 30 листопада, провів зустріч зі студентами Інституту прокуратури та кримінальної юстиції Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Захід був приурочений до Дня працівника прокуратури.

Також у зустрічі взяли участь заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, депутат Харківської міської ради Ольга Чічіна і представники Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Виступаючи перед студентами, Олександр Новак акцентував увагу на тому, що сьогодні молодь дуже активна в своїх ініціативах, і запросив до співпраці всіх бажаючих для реалізації спільних проектів міської влади і представників молодіжного руху.

Від студентського самоврядування Інституту прокуратури виступив Герман Петер, який подякував Олександру Новаку за підтримку ініціатив студентів та благоустрій території студмістечка по вул. Пушкінській, 106. Так, за рік співпраці було покращене освітлення території, встановлено павільйон очікування громадського транспорту, в гуртожитку завезені столи для настільного тенісу, проведені суботники з висадкою дерев і ялин.

Наприкінці зустрічі студенти домовилися про подальшу співпрацю з міською владою.

Друкувати
Останні новини