Нові сміттєвози почали обслуговувати райони міста
23 листопада 2016 13:51 ЖКГ
Нові сміттєвози почали обслуговувати райони міста Сучасні сміттєвози «Ford», закуплені за програмою «Чисте місто», вийшли на лінії і почали вивозити тверді побутові та негабаритні відходи.

Про це сьогодні, 23 листопада, повідомив начальник служби єдиного замовника та логістики КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Віталій Латиш.

За його словами, зараз почали роботу п'ять сміттєвозів із заднім завантаженням для обслуговування євроконтейнерів і дев'ять бункеровозів, які встановлюють і вивозять великі контейнери для негабаритного сміття.

Передбачається, що до кінця року підприємство отримає ще вісім сміттєвозів.

«Вся нова техніка - зі зниженою гучністю в роботі, повною нейтралізацією вихлопних газів, відсутністю витікання фільтрату з автомобіля при завантаженні. Зараз працюємо в Київському, Основ'янському і Слобідському районах», - зазначив Віталій Латиш.

Також він повідомив, що по місту вже встановлено 300 нових євроконтейнерів об'ємом 1,1 куб. м, які обслуговуються новими сміттєвозами. До кінця року буде встановлено ще 500, а в січні-лютому - ще 700 євроконтейнерів.

Також було закуплено 210 контейнерів для негабаритного сміття об'ємом 10 куб. м. Зараз їх встановлюють у Московському районі, в планах - встановлення у Новобаварському, Індустріальному й Холодногірському районах.

Як повідомив начальник диспетчерської служби КП «КВПВ» Артем Семикопенко, в даний час сміттєвози працюють за електронними маршрутними листами, де позначені всі контейнери, які потрібно вивезти. Водій виїжджає з плановим завданням і не пропускає жодної адреси. Вивіз сміття по місту проводиться раз на день.

Нагадаємо, що КП «Міський інформаційний центр» розробило інтерактивну карту для вивезення сміття.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини