Харків і Ченстохова підписали меморандум про співпрацю
23 серпня 2016 15:05 Міжнародне співробітництво
Харків і Ченстохова підписали меморандум про співпрацю Меморандум про співпрацю в сфері туризму підписали сьогодні, 23 серпня, Харків і Ченстохова (Польща) під час урочистого прийому міського голови з нагоди святкування Дня міста.

Підписи під документом поставили Геннадій Кернес і мер польського міста Кшиштоф Матияшчик.

Як було зазначено, якщо Харків славиться організацією заходів, спрямованих на розвиток ділового туризму, то Ченстохова розвиває релігійний туризм, оскільки там є багато святих місць, і місто є центром паломництва вірян із Польщі та інших країн світу.

У рамках меморандуму планується обмін досвідом, розробка і реалізація спільних проектів та ініціатив, спрямованих на стимулювання розвитку туристичної сфери обох міст.

«Харків продовжує займатися розширенням свого міжнародного співробітництва, для нас це дуже важливо. Нам цікавий досвід і досягнення інших міст Європи та світу. Але нам також буде приємно, якщо в Харків теж приїжджатимуть наші іноземні партнери - за нашим досвідом», - зазначив Геннадій Кернес.

У свою чергу Кшиштоф Матияшчик також висловив надію, що співпраця Харкова та Ченстохови буде корисною для обох міст і дозволить реалізувати різноманітні спільні проекти.

Під час урочистого прийому іноземних делегацій Геннадій Кернес подякував представникам 16-ти міст з 12-ти країн за те, що приїхали до Харкова на День міста.

Друкувати
Останні новини