У Харкові розпочався міжнародний фестиваль графіті «Kharkiv smART Fest»
19 серпня 2016 17:47 Культура
У Харкові розпочався міжнародний фестиваль графіті «Kharkiv smART Fest» Міжнародний фестиваль стріт-арту «Kharkiv smART Fest» почався сьогодні, 19 серпня, в Харкові.

У заході беруть участь художники з Нюрнберга (Німеччина), Кутаїсі, Тбілісі (Грузія), а також із Києва, Львова, Одеси та Харкова. До Дня міста вони створять величезне графіті на стіні з плит в районі вул. Клочківської, 94.

Загальна площа малюнків складе близько 300 кв. м. Художники з інших країн малюватимуть пам'ятки, пов'язані з їхньою Батьківщиною, а українські художники - картини, присвячені містам-побратимам і партнерам Харкова.

Сьогодні перше графіті малювали грузинські художники. Їхня тема - дружба між Грузією та Україною, також вони зобразять бронзові фігурки, які були нещодавно знайдені на розкопках в їхній країні. Завтра роботу почнуть українські художники, а також гості з Нюрнберга

Планується, що всі картини будуть закінчені до Дня міста.

Ідея проведення «Kharkiv smART Fest» належить Департаменту міжнародного співробітництва, творчій групі «Kailas-V», яка створила в Харкові чимало відомих муралів, а також студентці Харківського національного економічного університету Лідії Єфімовій, яка брала участь у конкурсі туристичних проектів «Я люблю Харків».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини