У Харкові визначили місце для атракціону «Water Hill»
02 липня 2016 14:18 Суспільство
У Харкові визначили місце для атракціону «Water Hill» У Харкові визначили нове місце для атракціону «Water Hill» - величезної водної гірки, яка вже вдруге приїде до міста цього літа.

Як повідомив сьогодні, 2 липня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, атракціон буде встановлений у районі Успенського собору, на Соборному узвозі (від вул. Університетської до вул. Клочківської).

«Ми думали встановити гірку в Театральному провулку, але потім вирішили з організаторами, що доцільніше буде розмістити її на Соборному узвозі. Там ухил становить близько 10%, що дозволить розвивати високу швидкість спуску, але при цьому всі заходи безпеки будуть дотримані. Плануємо також влаштувати в перший день урочисте відкриття. Упевнений, що харків'яни зможуть отримати від атракціону максимальне задоволення», - зазначив Ігор Терехов.

Зазначимо, атракціон «Water Hill» працюватиме 8 липня з 20:00 до 3:00 ночі, 9 липня - з 10:00 до 22:00 (можливі додаткові три години роботи при наявності відвідувачів), 10 липня - з 10:00 до 21:00.

Нагадаємо, що перший раз атракціон «Water Hill» працював 18-19 червня на Клочківському узвозі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини