У Харкові з'явиться соціальний готель
22 червня 2016 11:47 Суспільство
У Харкові з'явиться соціальний готель Міська влада має намір створити комунальний заклад «Соціальний готель».

Про це 21 червня на засіданні постійної комісії з питань ЖКГ, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомила директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова.

«Поруч із територіальним центром Московського району є невідремонтоване приміщення. Багато міжнародних організацій цікавилися, які нам необхідно відремонтувати будівлі для соціальних потреб, особливо для переселенців. Ми пропонували саме цю будівлю, і ось, нарешті, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) має намір повністю його відремонтувати за свій рахунок. Ми висловили побажання, щоб це був соціальний готель», - розповіла директор департаменту.

За словами Лариси Болгової, фактично це буде соціальний гуртожиток, де буде передбачений як варіант із оплатою проживання, оскільки є переселенці, які потребують житла і отримують на це допомогу, так і варіант із безкоштовним проживанням в індивідуальних випадках. Готель буде розрахований на 50 осіб.

Крім питання про створення соціального готелю на наступну сесію міськради також винесуть питання про виділення понад 1 млн грн на надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій в зоні проведення АТО до Дня захисника України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини