У нових групах харківських дитсадків йдуть ремонти
16 червня 2016 13:43 Суспільство
У нових групах харківських дитсадків йдуть ремонти Цього року в Харкові буде відкрито 17 нових груп у 12 дитсадках. Зараз у них проводятся ремонти.

Так, у дитячому садку №30, який знаходиться на вул. Ахсарова, 13-б, до відкриття майже готові. Завідуюча дитсадком Олена Худяєва розповіла, що зараз тут функціонують чотири групи, в яких займаються 110 дітей.

«Цього року ми відкриваємо ще дві групи на 50 дітей. В цьому мікрорайоні дуже велика затребуваність на місця в дитсадку, на 2017-2018 роки вже багато зареєстровано, тому відкриття установи буде дуже доречним. Все необхідне - інвентар, меблі, посуд - вже закуплено», - зазначила Олена Худяєва.

Як повідомив начальник групи матеріально-технічного забезпечення Департаменту освіти Олег Костюшин, в нових групах дитсадка №30 були замінені всі інженерні комунікації і вікна, зроблене внутрішнє оздоблення, залишилося тільки укласти лінолеум і занести меблі.

У дитячому садку №19 на пр. Науки, 49 роботи ще багато, але її обіцяють виконати своєчасно. Як розповіла завідуюча дошкільним закладом Світлана Свердленко, з 2012 року тут працюють дві групи, а тепер з'явиться ще одна на 25 дітей.

«На місця для дворічних дітей попит великий, тому набираємо саме таку групу. У приміщеннях було все переплановано, підготовчі роботи закінчені, і зараз іде оздоблення. Уже закуповуємо меблі та інвентар, сподіваємося, що зовсім скоро тут зазвучать дитячі голоси», - зазначила Світлана Свердленко.

В цілому ремонтні роботи в 17 нових групах виконані на 70%. Планується, що їх відкриття відбудеться до Дня міста.

Нагадаємо, що всього на приведення дитячих садків до ладу цього року в бюджеті міста було передбачено 42,7 млн ​​грн. На ці кошти заплановано відремонтувати 63 покрівлі, встановити 137 ігрових майданчиків, замінити вікна в 87 дитсадках, систему опалення - в 36, провести благоустрій території в семи дитсадках тощо. Ці роботи вже виконані на 40%.

Друкувати
Останні новини