На вулиці Клочківській будують нову систему зливової каналізації
06 червня 2016 15:27 ЖКГ
На вулиці Клочківській будують нову систему зливової каналізації На перетині вул. Клочківської та Бурсацького узвозу будується нова система зливової каналізації.

Як повідомив сьогодні, 6 червня, головний інженер фірми-підрядника Олександр Ліннік, це перехрестя було обране не випадково, оскільки раніше під час сильних злив це місце регулярно затоплювалося. Робітники вже проклали трубу, паралельну існуючій, від річки Лопань до вул. Клочківської, і тепер повернули в бік супермаркету «Білла». Новий трубопровід вже частково працює, що значно поліпшило ситуацію на дорозі під час сильних дощів. Планується, що до 1 серпня роботи будуть закінчені. Всього буде прокладено близько 700 м труб.

Потім фірма-підрядник займеться прокладанням ще однієї нитки зливової каналізації на Бурсацькому узвозі - в бік ст. м. «Історичний музей».

«Проблема в тому, що каналізація на Бурсацькому узвозі, яка випускає воду в річку Лопань, не справляється зі своїм завданням під час злив, іноді навіть люки зриває. Коли ми закінчимо, то величезна калюжа, яка заважала автолюбителям і пішоходам перетинати перехрестя вул. Клочківської з Бурсацьким узвозом, за визначений час потраплятиме в зливову каналізацію, а потім в річку. Але навіть зараз ситуація на цьому перехресті вже покращилася, і особливих проблем не буде», - зазначив Олександр Ліннік.

Друкувати
Останні новини