Депутати міськради ознайомилися з роботою комплексу водопідготовки на Краснопавлівському водосховищі
20 травня 2016 18:39 ЖКГ
Депутати міськради ознайомилися з роботою комплексу водопідготовки на Краснопавлівському водосховищі Екскурсія для депутатів Харківської міської ради на комплексі водопідготовки «Дніпро» КП «Харківводоканал» відбулася сьогодні, 20 травня, в Лозівському районі, на Краснопавлівському водосховищі.

Гостей ознайомили з роботою підкачувальних насосних станцій, показали основне місце водозабору.

Директор комплексу водопідготовки «Дніпро» Максим Панченко розповів депутатам, що, за станом на березень, обсяг води у водосховищі становив 135 млн куб. м, або 33% від його повного об'єму. За його словами, щоб не допустити погіршення санітарно-екологічного стану водосховища і забезпечити подальше безперебійне водопостачання Харкова та області, необхідно близько 60 млн грн на прокачування води з Дніпра. Планується, що цей водообмін проведуть восени.

Нагадаємо, що Краснопавлівське водосховище забезпечує водопровідною водою 23% споживачів, що становить близько 300-350 тис. жителів Харкова та області. Вода з водосховища надходить у Жовтневий, Холодногірський і в частину Шевченківського району міста, а також у Лозівський, Первомайський, Зміївський та Харківський райони області.

Друкувати
Останні новини