На підготовку до зими в Харкові спрямують 600 мільйонів гривень
19 травня 2016 16:28 ЖКГ
На підготовку до зими в Харкові спрямують 600 мільйонів гривень На підготовку до наступного опалювального сезону в Харкові планується спрямувати 600 млн грн.

Про це сьогодні, 19 травня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту комунального господарства Олексій Богач.

З цієї суми 470 млн грн буде виділено з бюджету міста, а 130 млн грн складуть власні кошти підприємств.

Передбачається, що в рамках підготовки до опалювального сезону КП «Харківські теплові мережі» відремонтує та реконструює 4,1 км трубопроводів, виконає ремонт насосів, котлів на районних котельнях, електрообладнання, спецтехніки тощо. На заходи з енергозбереження буде спрямовано 40 млн грн, що дозволить заощадити 2,5 млн куб. м газу і 289 тис. кВт.год електроенергії.

КП «Харківводоканал» планує відремонтувати 17 насосних станцій, перекласти і реконструювати 4,1 км водопровідних мереж, прочистити 451 км зовнішніх мереж водовідведення, провести ремонтні роботи на комплексах біологічної очистки «Безлюдівський» та «Диканівський».

КП «Жилкомсервіс» при підготовці до зими проведе техобслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, опалювальних печей, будинків з АГВ, бойлерних, газових котелень, електрощитових; поточний ремонт м'якої та шиферної покрівлі. Комплексний ремонт пройде в 7,9 тис. житлових будинків комунальної форми власності.

У той же час Департамент житлового господарства планує провести капремонт покрівель 87 житлових будинків, видалити 4 тис. сухих та аварійних дерев на прибудинковій території. Також заплановано поточний ремонт 120 будинків ЖБК, ЖК та ОСББ.

Крім того, до роботи в осінньо-зимовий період готуються комунальні підприємства транспортної сфери, КП «Шляхрембуд», КП «Комплекс з експлуатації об'єктів водозниження і зливової каналізації».

«При формуванні заходів із підготовки до опалювального сезону були враховані недоліки минулого сезону, зібрана необхідна інформація з усіх департаментів, установ, а також враховані доручення міського голови. З метою координації і контролю за ходом підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період організовано штаб, підготовлені графіки виконання робіт», - повідомив Олексій Богач.

Друкувати
Останні новини