Міськвиборчком зареєстрував нового депутата Харківської міськради
18 травня 2016 21:47 Місто
Міськвиборчком зареєстрував нового депутата Харківської міськради Новим депутатом Харківської міської ради зареєстрований Юрій Медведєв.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 18 травня, на засіданні Харківської міської виборчої комісії.

Юрій Медведєв замінить у депутатському корпусі достроково позбавленого депутатських повноважень Андрія Лесика.

Під час засідання міськвиборчкому було встановлено, що напередодні Лесик оскаржив у судовому порядку нібито неправомірні дії міськради, але сьогодні Харківський окружний адміністративний суд повернув йому позов, пославшись на те, що вирішення цього питання знаходиться поза його повноваженнями. Саме ця обставина дозволила членам міськвиборчкому ухвалити рішення про реєстрацію депутатом Юрія Медведєва як наступного кандидата у виборчому списку Харківської міської організації партії «Відродження». За це рішення проголосували 10 із 15-ти членів комісії.

Як пояснив секретар Харківської міської ради Олександр Новак, оскільки Лесик обирався від партії «Відродження», то після дострокового припинення його повноважень відповідне рішення міськради було надіслано до міськвиборчкому.

«На підставі ст. 90 Закону України «Про місцеві вибори» комісія визначила наступним за списком від міської організації партії «Відродження» Юрія Медведєва. Сьогодні була прийнята постанова про його реєстрацію, і далі, згідно із законом, на черговій сесії міськради комісія поінформує депутатський корпус про обрання депутатом Медведєва, і з цього моменту він отримає депутатські повноваження, працюватиме в сесійній залі і на окрузі, який йому визначить його фракція», - повідомив Олександр Новак.

Нагадаємо, що напередодні, 17 травня, на сесії Харківської міської ради виключений раніше з фракції «За Харків, за Відродження» депутат Андрій Лесик був достроково позбавлений депутатських повноважень за висловлювання і діяльність, які суперечили позиції фракції і партії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини