Геннадій Кернес: Слідство не шукає того, хто хотів мене вбити
28 квітня 2016 08:02 Місто
Геннадій Кернес: Слідство не шукає того, хто хотів мене вбити За два роки після замаху на Харківського міського голову слідство не показало жодних результатів і, на думку Геннадія Кернеса, правоохоронна система працює на його дискредитацію.

28 квітня 2014 року Харківського міського голову намагалися вбити під час пробіжки в Харкові, він отримав важке вогнепальне поранення і ще й досі проходить реабілітацію. За фактом замаху на вбивство відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 і ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України.

Відповідаючи на питання журналістів про хід дворічного розслідування, яке зараз веде Головне управління Національної поліції в Харківській області, він сказав, що не бачить самого розслідування і його результатів.

«Немає уваги до цієї справи, як я розумію, жодні слідчо-оперативні заходи не проводяться. Раніше ми з адвокатами робили запити, всі вони повернулися до нас, так скажімо, в сухому залишку. У відповідях - нуль. Коли я повернувся після лікування в Ізраїлі, влітку 2014 року я зустрівся зі слідчим обласної прокуратури, і мене опитали, щоб визнати потерпілим, на цьому - все», - відповів Геннадій Кернес.

«Компетентні органи повинні були відреагувати на те, що серед білого дня можуть вистрілити в голову півторамільйонного міста. Або хоча б попередити мене, що вони безсилі в цьому питанні. При цьому ніхто жодного разу не відреагував на численні погрози мені і моїй родині», - зазначив він.

Відповідаючи на питання про можливі мотиви замаху і бездіяльності слідства, міський голова заявив, що бачить інтерес чиновників МВС у тому, щоб справа була «спущена на гальмах». За його словами, набагато більше уваги і зусиль зосереджено на звинуваченні в його бік, яке зараз слухається в Київському районному суді Полтави.

«19 кращих слідчих із особливо важливих справ Генеральної прокуратури України, «важняки», як їх там називають, займаються цією справою. Без єдиного доказу, крім слів, вони роблять мене організатором, винним і головним ворогом. Після останнього засідання у цій справі, де допитали депутата і радника міністра МВС Антона Геращенка, стало зрозуміло, що саме він був ініціатором і натхненником справи проти мене. Ці люди хочуть вершити мою долю, хотіли зняти з виборів, але у них нічого не вийшло», - розповів Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини