Геннадій Кернес: Питання з домофонами вирішене на користь харків'ян
18 квітня 2016 20:44 ЖКГ
Геннадій Кернес: Питання з домофонами вирішене на користь харків'ян Обслуговувати домофонні пристрої в будинках Харкова будуть 6 компаній і КСП «Харківміськліфт». Борги і подвійне нарахування при цьому анульовані, оплачувати потрібно тільки поточні рахунки.

Харківська міська рада та підприємства, які обслуговують домофони, розподілили обов'язки з обслуговування будинків комунальної форми власності. Про це повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Це одне з найскладніших питань, що стосується захисту прав харків'ян і відповідальності перед ними. Людям тепер має бути зрозуміло, кому і за що вони платять і хто несе відповідальність за цілісність і роботу домофонів. Комунальне підприємство «Харківміськліфт» і ще 6 компаній готові почати працювати за зрозумілими правилами, а міська влада забезпечить виконання досягнутих домовленостей в частині того, що спірні платежі за минулий період оплачувати не потрібно», - сказав Геннадій Кернес.

Домофони в харківських під'їздах обслуговуватимуть: КСП «Харківміськліфт», КС «Домофон», «Цифрал-Сервіс», «Техком-Сервіс», «Строймир-Схід», «Ігна», «Д.І.О.».

Про спроби стягнути спірні платежі за період 2012-2015 років можна повідомляти в міську інформаційно-диспетчерську службу «15-62».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини