У Харкові встановлять пам'ятний камінь загиблим воїнам АТО
15 квітня 2016 18:16 Місто
У Харкові встановлять пам'ятний камінь загиблим воїнам АТО Пам'ятний камінь воїнам, які загинули в зоні бойових дій на Донбасі, буде встановлений у Харкові.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 15 квітня, на засіданні міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища.

Як повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, камінь буде встановлений на пл. Повстання, недалеко від Національної академії Національної гвардії України.

«Спочатку ми там встановимо пам'ятний камінь, який буде відкритий 28 травня. А після цього оголосимо конкурс на ескізний проект меморіального комплексу воїнам, загиблим в зоні АТО, який потім з'явиться на цьому ж місці», - зазначив Ігор Терехов.

Також сьогодні на засіданні було прийнято кілька рішень щодо встановлення пам'ятних дощок. Так, топонімічна комісія схвалила встановлення меморіальної дошки видатному українському педіатру Юрію Бєлоусову на будинку по пр. Правди 5, а також відомому хірургу Євгену Яковцову на будівлі по Салтівському шосе, 266в.

Також пам'ятна дошка буде встановлена ​​на будинку по вул. Клочківській, 197-б на честь воїна-афганця Олександра Криуленка, який загинув у 1987 році.

Крім того, топонімічна комісія дала згоду на присвоєння Харківській міській клінічній лікарні №2 імені видатного українського хірурга Олександра Шалімова, а також на встановлення меморіальної дошки працівникам заводу «Турбоатом», які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Пам'ятний знак буде встановлений на фасаді підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини