Понад 700 тварин з притулку знайшли нових господарів
17 березня 2016 13:46 Місто
Понад 700 тварин з притулку знайшли нових господарів Понад 700 тварин - 482 собаки і 230 кішок - знайшли торік нових господарів.

Про це сьогодні, 17 березня, на засіданні постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та екології Харківської міськради повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Шаповалова.

За її словами, на базі ветеринарної клініки підприємства в 2015 році була надана ветеринарна допомога 3,4 тис. домашніх тварин, з яких 30 привезли із зони проведення бойових дій на Донбасі, і операції їм зробили безкоштовно.

Також на підприємстві стерилізували за пільговою ціною 211 домашніх тварин, що належать малозабезпеченим громадянам. Крім того, власники більше 180 домашніх вихованців скористалися готелем для тварин, який працює в притулку. А власникам 180 померлих домашніх тварин надали послуги з кремації.

Як повідомила Юлія Шаповалова, також комунальне підприємство уклало 32 договори на вилов бездомних тварин з міськими та селищними радами Харківської області.

Крім того, за результатами перевірок скарг від населення з приводу порушення Правил утримання домашніх тварин інспектори підприємства склали понад 90 адміністративних протоколів, які направлені на розгляд адміністративних комісій, а за одним протоколом матеріали передані до суду.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини