Німецькі благодійники вручили матеріальну допомогу малозабезпеченим харків'янам
19 лютого 2016 15:23 Міжнародне співробітництво
Німецькі благодійники вручили матеріальну допомогу малозабезпеченим харків'янам Голова німецької організації «Фонд робітничої благодійності» Фріц Кербер із міста-побратима Нюрнберга (Німеччина) і представники благодійного фонду «Друзі природи» сьогодні, 19 лютого, вручили матеріальну допомогу малозабезпеченим харків'янам.

Так, 150 людей отримали по 30 євро на свої потреби.

«Звичайно, ви питаєте себе, навіщо ми приїжджаємо до Харкова в той час, коли в Німеччині теж настала криза, пов'язана з напливом біженців. Так, у нас в країні всі сили кинуті на те, щоб вирішити цю соціальну проблему. Але ми не забуваємо про харків'ян. Будь ласка, не сприймайте цю невелику фінансову допомогу як милостиню, це всього лише наше прагнення допомогти вам. Сподіваємося, що ці кошти допоможуть вам хоч трохи в вашій життєвій ситуації», - зазначив Фріц Кербер, звертаючись до присутніх у залі.

Заступник начальника управління праці та соціальних питань Ірина Черняєва повідомила, що щорічно до Харківської міськради і до міського голови звертаються тисячі громадян, які потребують різних видів допомоги, дорогого лікування тощо.

«Не завжди можливо за рахунок коштів міського бюджету допомогти абсолютно всім, адже потреба велика, а фінансування обмежене. Тому ми раді будь-яким ініціативам спонсорів, до яких, безумовно, належить і німецька делегація, яка щорічно приїжджає до Харкова і надає фінансову підтримку», - зазначила Ірина Черняєва.

За її словами, список людей, які отримують допомогу від Фріца Кербера, щорічно формується на підставі звернень громадян: відбираються найскладніші випадки, де склалися серйозні життєві ситуації або необхідно лікувати складні хвороби, коли сім'я не може вирішити свої проблеми самостійно.

Сьогодні ж німецька делегація відвідала територіальний центр соціального обслуговування Московського району, якому також традиційно надає підтримку. Так, на базі цієї установи протягом усього року роздаються продуктові набори для самотніх малозабезпечених громадян. За рік цю гуманітарну допомогу отримують близько 1,8 тис. чоловік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини