У модульному містечку для переселенців буде побудований центр дозвілля
10 лютого 2016 17:25 Міжнародне співробітництво
У модульному містечку для переселенців буде побудований центр дозвілля Делегація представників міністерств закордонних справ кількох країн Євросоюзу відвідала сьогодні, 10 лютого, модульне містечко для переселенців з Донбасу.

Екскурсію по містечку для гостей провела заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Вона розповіла про те, як влаштований побут переселенців, і про допомогу, яку міська влада постійно надає цим людям. Також іноземці отримали можливість особисто поспілкуватися з переселенцями.

Як повідомила Світлана Горбунова-Рубан, влітку при підтримці Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в містечку планується побудувати центр дозвілля, щоб мешканцям було чим зайнятися у вільний час.

Представник Міністерства закордонних справ Німеччини Памела Проіше після екскурсії містечком повідомила, що її країна і далі має намір підтримувати переселенців в Україні.

«Як ми побачили, багато було зроблено для того, щоб 400 осіб змогли знайти хоча б тимчасове місце проживання, і місто піклується про цих людей. Сподіваюся, що якщо вони не повернуться до себе додому, то тут вони зможуть побудувати своє нове життя. Уряд Німеччини надає велику підтримку щодо переселенців, в наданні їм різних соціальних послуг, ми зацікавлені в наданні цієї допомоги», - зазначила представник німецького МЗС.

Підбиваючи підсумки візиту до Харкова, в тому числі зустрічі з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом, Памела Проіше повідомила, що це була ознайомча поїздка.

«Ми хотіли подивитися, чим ми можемо допомогти Україні і, зокрема, Харкову після підписання угоди про асоційоване членство в ЄС. Ми хотіли дізнатися, яку підтримку і результати тут очікують. Особисто я бачу, що Харків і харків'яни відкриті для змін, для нових ідей і віянь. Це - перший візит, а потім перейдемо до більш конкретних проектів», - зазначила Памела Проіше.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини