Дитячі поліклініки в Харкові готові до роботи в умовах карантину
27 січня 2016 13:53 Медицина
Дитячі поліклініки в Харкові готові до роботи в умовах карантину Зростання рівня захворюваності дітей на грип та ГРВІ в місті Харкові вніс коригування в роботу дитячих поліклінік.

Як повідомила сьогодні, 27 січня, головний лікар Харківської міської дитячої поліклініки №14 Тетяна Лазуренко, невелике збільшення рівня захворюваності дітей спостерігається з початку січня: кількість звернень зросла приблизно на 10%. Але це зростання, за її словами, не можна називати епідемією.

«Карантин, введений у школах із сьогоднішнього дня, потрібен зараз, насамперед, як превентивний захід, щоб розділити дітей. Це повинно зіграти свою позитивну роль, адже діти часто ходять до школи з нежиттю, невеликим кашлем. А так вони не контактуватимуть між собою, і випадків зараження стане менше», - зазначила головний лікар.

В даний час поліклініка, яка загалом обслуговує 15,8 тис. дітей, не переповнена. У черзі до терапевтів - по два-три пацієнти. Як зазначила Тетяна Лазуренко, зазвичай батьки викликають лікаря до хворих дітей додому.

«Не треба думати, що тут скупчення хворих дітей. Ці діти видужують, багато приходять вже за довідками», - повідомила вона.

За словами заступника головного лікаря дитячої поліклініки №14 Інни Гаркуші, організація роботи лікувальних закладів у передепідемічний період відрізняється від звичайної.

«У нас є затверджений графік кварцування не тільки кабінетів, але і коридорів. Також проводиться вологе прибирання підлоги, дезінфекція перил, дверних ручок. А діти з температурою, якщо такі приходять, їх оглядають в ізоляторі», - зазначила Інна Гаркуша.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини