У Харківський зоопарк привезли нерозпродані ялинки
12 січня 2016 11:41 Екологія
У Харківський зоопарк привезли нерозпродані ялинки У Харківський зоопарк завезли ялини і сосни, що не були розпродані перед новорічними святами і залишилися лежати на вулицях.

За оцінками, таких дерев у місті - понад 10 тисяч. Традиційно їх не викидають на смітник, а передають у зоопарк, де кожній ялинці знаходять застосування. Так, для одних тварин, наприклад, приматів, їх використовують в якості декорацій у вольєрах, для інших - слонів, верблюдів - як корм. Крім того, привезені ялинки подрібнюють і роблять із них для тварин хвойну підстилку, яка має дезінфікуючі властивості. Як повідомив директор Харківського зоопарку Олексій Григор'єв, все це роблять тільки з тих ялин, які не були продані і не використовувалися.

«У використаних ялинках можуть бути залишки іграшок, мішури, і тварина, з'ївши щось таке, може захворіти. Тому не бажано такі ялинки приносити сюди, а чистенькі, непродані ялинки якраз підходять для тварин», - зазначив Олексій Григор'єв.

Нагадаємо, що зоопарк продовжив акцію з продажу вхідних квитків за зниженою вартістю. Так, з 9 по 31 січня ціна квитка для студентів і школярів становить 10 грн (після пред'явлення студентського або учнівського квитка), ціна квитка для дорослих - 20 грн.

Друкувати
Останні новини