Геннадій Кернес: Місто терміново дасть 20 мільйонів гривень, щоб будівництво метро тривало
10 листопада 2015 17:52 Інфраструктура
Геннадій Кернес: Місто терміново дасть 20 мільйонів гривень, щоб будівництво метро тривало Харківський міський голова підтвердив, що ст. м. «Перемога» будуватиметься тільки за гроші міського бюджету і може бути відкрита в серпні 2016 року.

«Готовність станції на сьогодні - більше 80%, і щоб закінчити «Перемогу» повністю, необхідно близько 250 млн грн. Ми ведемо переговори з обласною владою про підтримку, але реально розраховуємо тільки на свої сили. На найближчій із сесій нової міськради ми приймемо рішення про виділення 20 млн грн, щоб роботи не зупинялися в зимовий час», - сказав Геннадій Кернес 10 листопада під час огляду споруджуваної станції.

На сьогоднішній день на станції проводяться світлотехнічні та архітектурно-будівельні роботи, монтується спецобладнання, йде прокладка шляхів і установка контактної рейки. За словами директора КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» Наталії Ліннік, сьогодні метробудівники працюють у дві зміни, і фінансування будівництва з міського бюджету дозволяє не зупиняти процес.

Міський голова підтвердив, що, відповідно до закону України про декомунізацію, до проекту дизайну станції внесені незначні зміни, скорочена деяка символіка радянських часів. Але назва «Перемога» і комплексне оформлення на честь визволителів Харкова під час Другої світової війни залишаться незмінними, зазначив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини