У Харкові намагаються дискредитувати КП «Жилкомсервіс»
24 жовтня 2015 13:14 Місто
У Харкові намагаються дискредитувати КП «Жилкомсервіс» На житлових будинках у місті Харкові з'явилися оголошення про збирання коштів на ремонт нібито від адміністрації КП «Жилкомсервіс».

В них говориться про нібито обов'язкову фінансову участь мешканців у плановому ремонті під'їздів та прибудинкової території, який проходитиме в листопаді. Невідомі автори оголошень вказують, що велику суму грошей необхідно буде внести додатково до квартплати наступного місяця, в іншому випадку вони погрожують штрафами.

Керівництво КП «Жилкомсервіс» заявляє, що ці оголошення не відповідають дійсності, є провокацією і передвиборчим «чорним піаром», спрямованим проти міської влади.

«Закликаємо харків'ян критично поставитися до листівок подібного змісту. Текст оголошень - це цинічна і нахабна брехня, яка повністю розходиться зі сформованими підходами і позицією міської влади щодо ремонту житлових будинків та прибудинкових територій», - зазначили на підприємстві.

Також нагадаємо, що Харківський міський голова Геннадій Кернес нещодавно заявив, що квартплата в Харкові підніматися не буде.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини