Велодоріжку уздовж Білгородського шосе реконструюють
07 жовтня 2015 14:49 Інфраструктура
Велодоріжку уздовж Білгородського шосе реконструюють Наступного тижня розпочнеться реконструкція велодоріжки уздовж Білгородського шосе - від вул. Дерев'янка до П'ятихаток.

Про це сьогодні, 7 жовтня, в прямому ефірі програми «Харків онлайн» на телеканалі «ОТБ» повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

«Це буде фактично відновлення велобігової доріжки, яку ми добре знаємо з дитячих років. Вона пролягає далеко від проїжджої частини, її ширина складе 3 м, і люди зможуть спокійно і зручно їздити на велосипедах в обох напрямках», - зазначив заступник мера.

Він також розповів, що міська влада уважно вивчає пропозиції щодо створення велодоріжок, які надходять від різних громадських організацій та активістів велосипедного руху.

«Чимало пропозицій цілком раціональні, але є в цьому питанні одне «але». У багатьох випадках велодоріжки у запропонованих проектах зачіпають проїжджу частину, тобто йдуть паралельно з рухом автомобілів. Це, в принципі, не страшно, так відбувається в усьому світі. Але тотальне недотримання правил дорожнього руху ставить під загрозу саму суть ідеї про велодоріжки. Велодоріжка - це табу в усьому світі: на ній не можна їздити, паркуватися і навіть ходити. У наших учасників дорожнього руху такого розуміння поки немає. Але впевнений, що разом ми знайдемо вихід. Сподіваємося, що новостворена поліція посприяє тому, що люди привчаться дотримуватися правил дорожнього руху, і тоді питання щодо велодоріжок вирішуватимуться в Харкові дуже швидко», - підкреслив Євген Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини