На заводі «Світло шахтаря» відзначили День машинобудівника
25 вересня 2015 17:36 Економіка
На заводі «Світло шахтаря» відзначили День машинобудівника Урочистості, присвячені Дню машинобудівника, пройшли сьогодні, 25 вересня, на Харківському машинобудівному заводі «Світло шахтаря».

У святкових заходах взяв участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Від імені мера Харкова Геннадія Кернеса він привітав заводчан із професійним святом.

«Напевно, ви знаєте, які трепетні почуття міський голова має до вашого заводу, де він сам починав свій трудовий шлях, де трудився його батько. Низький вам уклін за вашу працю. Ми пишаємося тим, що «Світло шахтаря» є одним із флагманів національного машинобудування. Так, ми живемо в непростих умовах і непростий час, але нам, міській влади, разом із вами вдалося зробити, мабуть, найголовніше - відстояти мир у місті Харкові. Упевнений, що ми збережемо мирне небо над нашим містом, побудуємо незалежну Україну як цілісну унітарну державу і далі разом із вами відроджуватимемо всі добрі традиції, які є в місті Харкові», - зазначив Ігор Терехов.

З нагоди Дня машинобудівника кращим працівникам підприємства він вручив Подяки міського голови.

Довідка. ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря» - флагман вітчизняного вугільного конвеєробудування, одне з найстаріших машинобудівних підприємств вугільної галузі. Протягом десятиліть завод був монопольним виробником потужних шахтних скребкових конвеєрів у колишньому СРСР, завод накопичив унікальний досвід в області проектування продукції і розробки технології її виготовлення.

Сьогодні основною продукцією підприємства є скребкові конвеєри і перевантажувачі, шахтні дробарки, запобіжні гідравлічні муфти, вибухобезпечні головні акумуляторні світильники, сигналізатори метану, фари електровозів та інше обладнання для гірничорудної промисловості. Продукція, що випускається підприємством, поставляється більш ніж у 18 країн світу і експлуатується в різноманітних гірничотехнічних і кліматичних умовах у вугільній, сланцевій, калійній та інших видобувних галузях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини