У саду Шевченка пройде виставка квітів
18 серпня 2015 11:09 Суспільство
У саду Шевченка пройде виставка квітів Традиційна виставка квітів відкриється 20 серпня на алеях саду ім. Шевченка.

У ній візьмуть участь понад 50 квітникарів і рослинників ыз Харкова, Харківської області, а також з Івано-Франківська, Запоріжжя, Луганщини. На виставці будуть представлені квіти, саджанці кущів, насіння, добрива, кімнатні рослини, аксесуари для складання букетів тощо.

Також на виставці можна буде придбати сувеніри, вироби з бісеру, вишивки, мед та ін.

Виставка квітів працюватиме до 23 серпня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини