У Харкові готують нове житло для комунальних працівників
08 липня 2015 13:37 Місто
У Харкові готують нове житло для комунальних працівників Житлові будинки для проживання працівників комунальних підприємств готують у Харкові.

Як розповів сьогодні, 8 липня, директор КСП «Харківміськліфт» Анатолій Кандауров, ремонт будинків проводять у рамках міської програми забезпечення житлом працівників комунальних підприємств на 2014-2017 роки.

За словами Анатолія Кандаурова, ще до початку роботи програми «Харківміськліфт» забезпечував житлом своїх працівників. Так, понад 100 сімей співробітників цього комунального підприємства були поселені в шести будинках, що були відновлені спеціально для цієї мети.

Зараз для заселення комунальних працівників міста готують будинок по вул. Танкопія, 8в. Директор КП зазначив, що будівля була занедбана, і зараз її ремонтують, щоб уже до Дня міста в неї заселилися люди. Будинок розрахований на 60 осіб. Там вже поміняли покрівлю, замінили вікна, і зараз його утеплюють. Всі комунікації замінили працівники комунальних підприємств, які займаються водопостачанням і водовідведенням міста, двері і щитові виготовили на підприємстві «Харківміськліфт».

«Всі роботи виконують в основному комунальні підприємства. Якби ми все це купували або наймали для ремонту підрядні організації, то було б все набагато дорожче. Тут житимуть звичайні люди, трудяги - слюсарі, сантехніки, електромеханіки. Наприклад, нещодавно на прийом до міського голови прийшла двірник, яка пропрацювала вже багато років на комунальному підприємстві. Вона отримала трикімнатну квартиру і до Дня міста вже заселятиметься», - розповів Анатолій Кандауров.

За словами директора підприємства, також зараз починають роботи на пр. Московському, 140, де також житимуть комунальні працівники. Щоб отримати житло в такому будинку, співробітник комунального підприємства повинен пропрацювати на ньому не менше п'яти років і мати клопотання профспілки підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини