Іноземні гості Харкова відвідали парк Горького
22 травня 2015 21:13 Місто
Іноземні гості Харкова відвідали парк Горького Учасники Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи, яка проходить у Харкові, сьогодні, 22 травня, відвідали Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького.

Екскурсію для них провів заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він показав гостям найцікавіші зони і місця парку, пригощав їх морозивом і запрошував покататися на атракціонах.

Найсміливіші представники іноземних делегацій не відмовилися проїхатися на «американських гірках», злетіти в небо на «катапульті» і полоскотати нерви в Будинку жахів.

Як відзначили деякі гості, такі розваги дають можливість дорослим знову відчути себе трохи дитиною, що часом дуже корисно.

Перший бургомістр міста Альтеттінг (Німеччина) Герберт Хофауер також відзначив високий рівень харківського парку розваг.

«Я був у багатьох подібних парках, але таких, як у Харкові, ще не бачив. Найбільше враження на мене справило те, що міська влада в цьому парку зуміла догодити всім поколінням і людям із різними бажаннями, адже кожен може знайти тут собі заняття. Особливо відзначу, що всі ці атракціони настільки гармонійно вписані в зелень, в навколишнє середовище, що для серця і душі це просто відпочинок. Думаю, що це гарний подарунок від Харківської міської ради жителям Харкова», - сказав Герберт Хофауер.

Також він підкреслив, що рішення річної давності провести засідання Генеральної Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи в Харкові було правильним. «Це був знак солідарності європейських міст з Харковом і з Україною, яка зараз переживає дуже непрості часи», - зазначив німецький гість.
Друкувати
Останні новини