До кінця року «Харківміськліфт» планує замінити 60 ліфтових кабін
20 травня 2015 11:42 ЖКГ
До кінця року «Харківміськліфт» планує замінити 60 ліфтових кабін До кінця 2015 року КСП «Харківміськліфт» планує замінити в житлових будинках 60 ліфтових кабін.

Про це сьогодні, 20 травня, повідомив головний інженер підприємства Віталій Науменко. За його словами, з початку року фахівці «Харківміськліфта» замінили вже 11 кабін, останню з них - сьогодні, на вул. Новгородській, 4а. Віталій Науменко уточнив, що мова йде про три райони міста, які обслуговує підприємство - Дзержинський, Київський та Орджонікідзевський. При цьому він не виключив, що кількість ліфтів, які планується замінити, може збільшитися, якщо протягом року в бюджеті міста з'являться додаткові кошти на ці цілі.

За словами заступника директора КСП «Харківміськліфт» Олени Крамської, нові кабіни виробляються безпосередньо на самому підприємстві.

«У багатьох ліфтів термін експлуатації вже досить великий - 20-25 років. Тому треба або робити капремонт, або замінювати їх. Нові кабіни - набагато кращі і зручніші. Там встановлюється нове обладнання, енергозберігаючі світлодіодні лампи, антивандальні кнопки, і, в цілому, естетичний вигляд нових кабін краще. Думаю, мешканцям будинків їздити в них буде набагато приємніше», - зазначила Олена Крамська.

За словами керівників «Харківміськліфта», на роботу і фінансові можливості підприємства значно впливає розкрадання обладнання, що останнім часом трапляється все частіше. З початку року зловмисники завдали підприємству збитків майже на 400 тис. грн.

«Найчастіше крадуть мідні котушки з машинних приміщень, підвісні кабелі, кабелі диспетчеризації. На вулиці Пушкінській два дні тому повністю розікрали станції управління в чотирьох під'їздах, чим завдали збитків на 50 тис грн. З січня  у трьох наших районах, було затримано вісім крадіїв, при цьому тільки двох із них засудили, а шістьох відпустили», - повідомив головний інженер КСП «Харківміськліфт» Віталій Науменко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини