В оперному театрі відкрилися дві виставки до Міжнародного дня танцю
22 квітня 2015 20:36 Культура
В оперному театрі відкрилися дві виставки до Міжнародного дня танцю Відкриття двох виставок «Хореографія в фотографіях» і «Пастельне «Па» з нагоди Міжнародного дня танцю відбулося сьогодні, 22 квітня, у фойє Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка.

В експозиції «Хореографія в фотографіях» представлені 80 робіт харківського фотографа Валентина Гордіна, який багато років свого життя присвятив світу харківського театру. Фотографії відображають історію ХНАТОБ з 60-х років минулого століття до наших днів.

Виставку «Пастельне «Па» представив харківський живописець Віктор Чаус. До експозиції увійшли 30 картин, присвячених темі танцю і театру. Роботи виконані олійною і сухою пастеллю, сангріною, вугіллям, акрилом та олійними фарбами.

Під час відкриття генеральний директор ХНАТОБ Олег Орищенко розповів, що в театрі Міжнародний день танцю також відзначать концертом.

«Ці виставки присвячені Міжнародному дню танцю. Це не просто фотографії, картини, а цілий практичний посібник для підростаючого покоління, студентів, які в подальшому стають артистами нашого театру і прославляють мистецтво балету. Ми теж готувалися до цього свята: 29 квітня у нас відбудеться «Балетний променад-концерт», в якому ми представимо різні напрямки балету - від класичних номерів до сучасних. Тому ми за тиждень до свята відкриваємо ці виставки, щоб всі бажаючі могли їх подивитися і перейнятися відповідним настроєм», - зазначив Олег Орищенко.

Виставки працюватимуть до 29 квітня за графіком роботи оперного театру: 24-26 квітня - з 11:00 до 19:00, 27-29 квітня - з 17:30.

Довідка. Міжнародний день танцю відзначається 29 квітня з 1982 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини