Визначена третя п'ятірка кращих пропозицій у проекті «Активний харків'янин»
17 квітня 2015 10:40 Суспільство
Визначена третя п'ятірка кращих пропозицій у проекті «Активний харків'янин» Підбито підсумки голосування за останній тиждень у мобільному додатку «Активний харків'янин».

Найбільшу кількість голосів користувачів отримала пропозиція - вимикати деякі світлофори вночі і у вихідні дні (143 голоси - за, 72 - проти, 28 - не визначилися).

На другому місці опинилася пропозиція - навести лад із жебраками в метро і в цілому по місту, а також встановити контроль за роботою нібито благодійних фондів, чиї люди збирають гроші на вулицях (128 - за, 1 - проти, 2 - не визначилися).

Також користувачам додатка «Активний харків'янин» сподобалася пропозиція - зробити можливість переглядати заборгованість за електрику та інші комунальні платежі онлайн (124 - за, 2 - проти, 4 - не визначилися).

Четверте місце посіла пропозиція - карати тих, хто руйнує пам'ятники у Харкові, виправними роботами на один рік (120 - за, 24 - проти, 11 - не визначилися).

Замикає п'ятірку пропозиція - запустити з ранку великі тролейбуси на маршруті №35 з Північної Салтівки (101 - за, 15 - проти, 93 - не визначилися).

Всі ці пропозиції будуть передані на розгляд міської влади.

Нагадаємо, новий додаток «Активний харків'янин» можна завантажити на мобільний телефон із операційною системою Android. Завдяки програмі, городяни можуть вносити свої пропозиції щодо поліпшення життєдіяльності міста в соціальній, культурній, освітній, спортивній сферах, в галузі житлово-комунального господарства та ін.

З попередніми пропозиціями можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини