У Харкові продумують дизайн клумб, присвячених Дню Перемоги
19 березня 2015 14:29 ЖКГ
У Харкові продумують дизайн клумб, присвячених Дню Перемоги Кілька клумб, присвячених 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, будуть висаджені в Харкові.

Про це сьогодні, 19 березня, під час робочої наради повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.

За його словами, кілька тематичних квітників з'явиться на Меморіалі Слави в Лісопарку. Так, на двох розташованих поруч клумбах буде висаджена квіткова композиція, що зображає роки війни - «1941-1945», а також зірка з числом «70» у центрі. Крім того, на двох газонах з'являться квіткові написи «9 Травня», «З Днем Перемоги» і зірки з квітів.

На клумбах і газонах будуть використані такі види квітів як альтернантера, хлорофітум, сальвія, цинерарія, петунія, седум тощо.

Також Віктор Кітанін повідомив, що на Університетській гірці планується висадити квіти у формі герба України, а за Держпромом - картину харківського художника Василя Єрмілова. Також тематичні клумби з'являться в саду ім. Шевченка: біля пам'ятника поету буде висаджено квітковий орнамент з його підписом.

Нагадаємо, що торік на вулицях міста Харкова, в парках і скверах було висаджено понад 2 млн квітів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини