Депутати міськради підтримали ініціативу скоротити депутатський корпус вдвічі
21 січня 2015 11:46 Місто
Депутати міськради підтримали ініціативу скоротити депутатський корпус вдвічі Кількість депутатів у Харківській міській раді в наступному скликанні має зменшитися вдвічі - з 100 до 50 депутатів.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 21 січня, на позачерговій сесії Харківської міської ради.

Тепер міська влада звернеться до Харківської обласної ради з пропозицією підтримати це рішення.

Нагадаємо, ініціатива про скорочення кількості депутатів з 100 до 50 з'явилася і була підтримана напередодні на засіданні фракції Партії регіонів у Харківській міськраді.

Як зазначив Харківський міський голова Геннадій Кернес, під час зустрічей з харків'янами люди йому нерідко скаржилися, що не знають своїх депутатів.

«Якщо кількість депутатів у міськраді скоротиться, то підвищиться і статус депутата, і його відповідальність перед виборцями. Я думаю, що 50 депутатів - оптимальна кількість для такого міста, як Харків. Якщо ці зміни будуть прийняті, то міськрада почне працювати ще ефективніше», - підкреслив Геннадій Кернес.

Довідка. Харківська міська рада VI скликання налічує 100 депутатів: фракція Партії регіонів - 68, фракція ПП «Народний фронт» - 5, фракція КПУ та позапартійних - 8, позафракційні - 19.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини