У модульному селищі проживатимуть понад 200 дітей
14 січня 2015 17:44 Суспільство
У модульному селищі проживатимуть понад 200 дітей Направлення на проживання в селищі модульного типу на сьогоднішній день отримали 374 людини, у тому числі 202 дитини та 22 інваліди.

Про це сьогодні, 14 січня, на засіданні регіонального штабу з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням переселенців з Донбасу, повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Підбиваючи підсумки діяльності робочої групи штабу з тимчасового розміщення переселенців у селищі з модульних будиночків, вона зазначила, що направлення на проживання видавалися відповідно до побажань німецької сторони, а саме: багатодітним сім'ям, матерям з немовлятами, сім'ям, де є діти-інваліди або дорослі інваліди.

«Задовольнити всі заявки ми не могли, бо до нас зверталися і сім'ї з дорослими працездатними людьми, а також жителі районів Донбасу, які вже не входять в зону АТО. Багато людей подавали заявки на проживання, але вже не мають такої потреби. Тепер же ті, хто отримав направлення, до офіційного відкриття селища мають можливість поїхати туди, подивитися модуль, перевезти щось із речей, спробувати адаптуватися до тимчасового житла. Якщо виникне необхідність, ми облаштовуватимемо додаткові спальні місця в міру заселення», - розповіла Світлана Горбунова-Рубан.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, з усіма жителями селища укладатимуться договори найму для оплати послуг ЖКГ. Обслуговувати селище буде КП «Жилкомсервіс».

«Також ми розробили правила внутрішнього розпорядку для тих, хто проживатиме в селищі. Зараз займаємося питаннями майна, яке видаватиметься людям. Справа ця для нас нова, але ми оперативно вникли в усі питання, що стосуватимуться утримання та експлуатації селища. Там постійно знаходитимуться наші фахівці, які зможуть надати допомогу тим, у кого виникнуть які-небудь побутові труднощі», - повідомив Роман Нехорошков.

Нагадаємо, що проект із надання тимчасового житла вимушеним переселенцям з Донецької та Луганської областей у зимовий період реалізується на кошти, виділені урядом Німеччини Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ).


Друкувати
Останні новини