«Харківобленерго» виключить соціально важливі об'єкти Харкова з графіка відключень електроенергії
23 грудня 2014 18:56 Місто
«Харківобленерго» виключить соціально важливі об'єкти Харкова з графіка відключень електроенергії З сьогоднішнього дня в Харкові почав діяти впорядкований графік відключень електроенергії.

Об'єкти, внесені до графіку, розподілені на три групи і можуть відключатися на дві години по кілька разів на день за командою диспетчера «Укренерго» з Києва.

Як повідомив сьогодні, 23 грудня, на робочій нараді заступник міського голови Ігор Терехов, віялові відключення електроенергії торкнулися низки об'єктів, які мають важливе соціальне значення для Харкова та його жителів.

Так, за даними директора Департаменту охорони здоров'я Юрія Сороколата, сьогодні під відключення потрапили молочна фабрика-кухня, міська офтальмологічна лікарня №14 (під час операції), пологовий будинок №2.

За словами директора Департаменту освіти Ольги Деменко, протягом дня в семи районах міста світло вимикали в 85 школах і дитсадках. «Якщо відключення відбувається з 10:30 до 12:30, то це світлий час доби, і уроки цілком можна провести. А от якщо відключають о 8:30-10:30, то ми не встигаємо приготувати в їдальнях сніданки та обіди, що викликає перебої з харчуванням», - зазначила Ольга Деменко.

За інформацією директора Департаменту транспорту Сергія Дульфана, сьогодні було знеструмлено 65 світлофорних об'єктів, що призвело до виникнення пробок на деяких дорогах, наприклад, в районі вул. Шевченка, вул. Героїв Праці, вул. Жилярді, вул. Матюшенка. Міська влада звернулася до ДАІ з проханням, щоб у майбутньому на знеструмлених магістралях працювала достатна кількість регулювальників.

Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, через знеструмлення житлових будинків було зафіксовано 70 випадків, коли люди застрягали в ліфтах, але фахівці КП «Харківміськліфт» оперативно відреагували на всі ці події.

«Усі проблемні питання, списки об'єктів, де не можна відключати електроенергію, ми передамо зараз до «Харківобленерго», щоб завтра графіки відключень вже були скориговані», - зазначив Ігор Терехов.

Головний інженер структурного підрозділу «Харківенергозбут» АК «Харківобленерго» Андрій Гармаш повідомив, що соціально значущі об'єкти будуть виключені з графіка відключень.

«Схема електропостачання в місті Харкові дуже складна, і часто соціально значущі об'єкти потрапляють під відключення. Ми докладатимемо всіх зусиль, щоб це виправити. Але, на жаль, це доведеться робити за рахунок інших об'єктів, в тому числі житлових будинків», - зазначив Андрій Гармаш.

За його словами, поки графік відключень розроблений до 1 лютого, але у випадку необхідності термін його дії буде продовжений.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини