У Харкові відзначать День пам'яті жертв голодоморів
19 листопада 2014 16:45
У Харкові відзначать День пам'яті жертв голодоморів Низка заходів, присвячених Дню пам'яті жертв голодоморів в Україні, пройде 22 листопада в Харкові.
За дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса цього дня будуть приспущені державні прапори з траурною стрічкою на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. О 16:00 на підприємствах і в установах із шестиденним робочим тижнем буде оголошена хвилина мовчання. 

Крім того, о 10:00 розпочнеться церемонія покладання квітів до Меморіального комплексу пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років, а о 15:00 - до Хреста жертвам голодоморів в Молодіжному парку. Після цього учасники покладання пройдуть до пл. Свободи, де з 16:00 до 18:00 відбудеться акція пам'яті. 

Також 22 листопада в Харківському державному драматичному театрі ім. Шевченка пройде концерт-реквієм «Пам'ять голоду, пам'ять серця». 

24 листопада в Державному архіві Харківської області (пр. Московський, 7) відбудеться відкриття виставки архівних документів «Скорботна пам'ять поколінь».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини