Міграційна служба продовжує дисбалансувати роботу центрів адмінпослуг
17 листопада 2014 18:12
Міграційна служба продовжує дисбалансувати роботу центрів адмінпослуг Державна міграційна служба продовжує дисбалансувати роботу територіальних центрів з надання адміністративних послуг в місті Харкові.
Про це сьогодні, 17 листопада, повідомив директор Департаменту підприємництва та споживчого ринку Андрій Проскурін. 

За його словами, як і раніше, отримати закордонний паспорт в терцентрах адмінпослуг харків'яни можуть тільки в центрі Київського району, оскільки тільки в цей підрозділ Державна міграційна служба направила свого представника. Він приймає громадян лише протягом трьох годин - з 10:00 до 13:00, що призводить до виникнення черг. 

Необхідне обладнання для видачі закордонних паспортів вже встановлено в центрах адмінпослуг Ленінського та Орджонікідзевського районів, але без представників міграційної служби надавати подібну послугу там не можуть, а сама служба не надала адмінцентрам ні робочої, ні консультативної допомоги, хоча зобов'язана була це зробити, як і не передала обладнання для видачі закордонних паспортів для решти терцентрів міста. При цьому держава зараз не фінансує центри надання адмінпослуг, і матеріально-технічними засобами їх у повному обсязі забезпечує міський бюджет. 

Зараз у Департаменті підприємництва та споживчого ринку очікують на початок наступного року, оскільки з 1 січня 2015 року повноваження з видачі закордонних паспортів отримають і адміністратори центрів. 

Як зазначили в департаменті, не краще справи йдуть і з іншими послугами, сприяння в забезпеченні яких повинна надавати міграційна служба. Це стосується, наприклад, прописки і виписки громадян, видачі паспортів громадянина України, вклеювання фото при досягненні певного віку, але місто робить в цьому напрямку все можливе і від нього залежне, щоб ці послуги надавалися харків'янам у повному обсязі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини