Будівництво станції метро «Перемога» відновлено
10 листопада 2014 11:30
Будівництво станції метро «Перемога» відновлено Після 10-місячної заморозки будівництво ст. м. «Перемога» було відновлено минулого тижня.
Про це сьогодні, 10 листопада, під час огляду будівельних робіт повідомив журналістам заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Анатолій Кравчук. 

За його словами, весь цей час будівництво підтримувалося в належному стані: з тунелю відкачували воду, підтримували необхідну температуру і вологість у приміщеннях, де вже було змонтовано обладнання. 

Зараз на будівництві задіяно 70 робітників. До нового року планується побудувати підземний конструктив станції, засипати його землею і, якщо дозволить фінансування, виконати роботи з благоустрою. Зараз робітники зайняті будівництвом платформи і останнього - четвертого - виходу зі станції. 

Анатолій Кравчук повідомив, що 40 млн грн, які на останній сесії Харківська міська рада виділила на продовження будівництва метро, казначейство поки не перерахувало. Зараз роботи ведуться за рахунок підрядників, які за тиждень витратили понад 7 млн грн. При цьому будівельники очікують, що кошти з казначейства все ж будуть перераховані з дня на день. 

Всього, за підрахунками на сьогоднішній день, для закінчення будівництва ст. м. «Перемога» необхідно близько 300 млн грн. Роботи при належному фінансуванні триватимуть ще близько року. Як повідомив Анатолій Кравчук, до початку 2015 року будівельна частина буде виконана на 70-80%, а в наступному році на станції заплановані роботи з прокладання рейок, установки автоматизованих систем управління поїздами, архітектурно-оздоблювальні роботи та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини