Міська влада виділила 40 мільйонів гривень на будівництво станції метро «Перемога»
29 жовтня 2014 10:27
Міська влада виділила 40 мільйонів гривень на будівництво станції метро «Перемога» Низку змін було внесено до бюджету міста Харкова на 2014 рік сьогодні, 29 жовтня, на сесії Харківської міської ради.
Як повідомила заступник міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, внесення змін обумовлено необхідністю уточнення обсягів доходів і видатків бюджету у зв'язку з отриманням з обласного бюджету на науково-технічне впорядкування документів ліквідованого Харківського обласного управління побутового обслуговування населення для передачі їх на зберігання в КП «Міський архів» в сумі 81 тис. грн. 

Так, на будівництво дільниці третьої лінії Харківського метрополітену від ст. м. «Олексіївська» до ст. м. «Перемога» було виділено 40 млн грн за рахунок перерозподілу асигнувань, передбачених на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі. На ці кошти після тимчасової заморозки будівництва належить виконати низку робіт: закрити підземну частину платформенної ділянки, засипати котлован і впорядкувати прилеглу територію. Крім того, по пр. Перемоги відновлять рух трамваїв.

Також депутати збільшили видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, що споживаються бюджетними установами міста, на 12,9 млн грн, на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста - на 12,2 млн грн, на фінансову підтримку КП «Шляхрембуд» - на 5 млн грн, на виконання заходів в рамках комплексної програми «Інновації в пріоритетних напрямках розвитку галузі охорони здоров'я в місті Харкові на 2011-2015 роки» - на 2,3 млн грн. 

Також було виділено субвенцію обласному бюджету на співфінансування на технічне переоснащення систем теплопостачання двох теплових пунктів - на 200 тис. грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини