У житлових будинках Харкова проводиться дезінсекція
05 серпня 2014 12:40
У житлових будинках Харкова проводиться дезінсекція З червня в підвалах житлових будинків Харкова комунальної форми власності проводиться дезінсекція.
Про це сьогодні, 5 серпня, повідомив начальник дезінфекційної служби фірми «Чистий дім» Валерій Герман. 

За його словами, в даний час проводяться планово-попереджувальні заходи щодо боротьби з блохами у підвалах. Сьогодні фахівці фірми обробляли будинки на ділянці №8 КП «Жилкомсервіс». 

«Ці заходи ми проводимо за планом, але також виконуємо заявки городян, якщо така проблема виникає. Зараз висока температура повітря, блохи добре розмножуються, особливо якщо в підвалі сирість або багато безпритульних кішок. Як правило, в підвалах знаходяться комірчини або льохи мешканців, крім того, туди заходять комунальники для огляду або ремонту комунікацій. Якщо там є блохи, вони відразу починають кусатися. Тому ми обробляємо підвал препаратом і закриваємо його на добу», - зазначив Валерій Герман. 

За його словами, дезинсекцією зараз займаються п'ять бригад, які щодня обробляють 5-7 будинків. 

Як запевняють дезінфекціоністи, препарат, який використовується для знищення комах, безпечний для людей і тварин, але все одно після обробки підвалу на вході вішається оголошення, що протягом доби туди заходити не слід. 

Серед найбільш проблемних районів Валерій Герман назвав Орджонікідзевський, де розташовано багато п'ятиповерхівок з сирими підвалами. 

Він також нагадав, що вже у вересні-жовтні в житлових будинках проводитиметься дератизація.

Друкувати
Останні новини