«Харківспецбуд» отримав нове приміщення
09 липня 2014 15:21
«Харківспецбуд» отримав нове приміщення КП «Харківспецбуд» отримало в господарське відання нежитлову будівлю по пр. Гагаріна, 360а.
Таке рішення було прийнято сьогодні, 9 липня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. 

Ця будівля в 2010 році була передана КП «Центр поводження з тваринами» для використання під мийку з обслуговування транспорту. Однак враховуючи, що в центрі утримання безпритульних тварин, який будується на пр. Гагаріна, 358, заплановано зведення окремого гаража, необхідність у будівлі по пр. Гагаріна, 360а відпала. 

Тепер цей об'єкт використовуватиметься КП «Харківспецбуд» у виробничій діяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини