Міська влада виділила харківським рятувальникам паливо
04 червня 2014 16:07
Міська влада виділила харківським рятувальникам паливо Міська влада виділила з резерву місцевого рівня міста Харкова 1 тонну бензину для міських пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС в Харківській області.
Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 4 червня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. 

Як було зазначено, паливо виділяється рятувальникам з метою своєчасної підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації в період аномального підвищення температури повітря, у зв'язку зі встановленням пожежонебезпечного періоду і для прийняття додаткових заходів щодо попередження випадків виникнення пожеж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини