У Дзержинському районі відкрили пам'ятну дошку фронтовикам
06 травня 2014 16:43
У Дзержинському районі відкрили пам'ятну дошку фронтовикам Пам'ятну дошку відкрили сьогодні, 6 травня, на фасаді Харківської школи №125, розташованій на бул. Фронтовиків, 1.
Відкриття дошки присвятили подвигу фронтовиків-харків'ян, які брали участь у Великій Вітчизняній війні і зробили внесок у Перемогу і звільнення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників. 

У заході взяли участь голова Адміністрації Дзержинського району Володимир Котковський, ветерани, школярі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини