На Меморіалі Слави вже висадили 40 тисяч квітів
06 травня 2014 11:27
На Меморіалі Слави вже висадили 40 тисяч квітів Комунальні підприємства міста проводять в Лісопарку комплекс робіт з підготовки Меморіалу Слави до Дня Перемоги.
Про це сьогодні, 6 травня, повідомив заступник директора Департаменту комунального господарства - начальник управління екології та благоустрою Юрій Коваленко. За його словами, на меморіалі вже висаджено близько 40 тис. квітів: три великі клумби розбиті ближче до Бєлгородського шосе і кілька маленьких - вздовж центральної алеї комплексу. 

«Ми використовуємо розсаду з наших теплиць. У центрі газону висаджується петунія, яка протягом літнього сезону цвіте червоним, а по периметру - декоративний хлорофітум для зеленої окантовки. Ми знаємо, що ветеранам війни подобається клумба у формі зірки, тому оформили одну таку», - розповів Юрій Коваленко. 

Зараз на Меморіалі Слави ведуться й інші підготовчі роботи: робітники КСП «Харківзеленбуд» очищають гранітне покриття алеї та косять газони, а фахівці КП «Міськсвітло» перевіряють обладнання, яке забезпечує освітлення в темний час доби. 

Як повідомив Юрій Коваленко, до Дня Перемоги всі 16 пам'ятних місць в місті Харкові - меморіали, братські поховання, пам'ятні знаки - будуть приведені до ладу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини