Водій маршрутки помер під час руху автобуса
06 березня 2014 13:31
Водій маршрутки помер під час руху автобуса Водій автобуса №10е Серьожа Агаджанян, 1967 року народження, помер сьогодні, 6 березня, прямо на своєму робочому місці під час руху маршрутки.
НП трапилася близько 7:00. Автобус рухався за маршрутом від ст.м. «Академіка Барабашова» у бік вул. Корчагінців. За словами очевидців, недалеко від перетину пр. 50-річчя ВЛКСМ з вул. Гвардійців Широнінців водієві стало погано, в результаті чого він втратив свідомість. Пасажири скерували автобус на узбіччя і викликали швидку допомогу. Лікарі намагалися надати водієві медичну допомогу, але потім констатували його смерть. 

Як повідомили на підприємстві, яке обслуговує маршрут №10е, Серьожа Агаджанян працював перший день після вихідного, а перед цим відпочивав 48 годин. Вранці він пройшов медичний огляд, про що було зроблено відповідний запис о 5:16 в журналі медичних оглядів водіїв. Як зазначили на підприємстві, на будь-які хронічні захворювання водій не скаржився. 

Вивченням обставин події зараз займаються співробітники міліції. 

Харківська міська рада та її виконавчі органи висловлюють співчуття родині Серьожі Агаджаняна у зв'язку з його передчасною смертю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини