Геннадій Кернес відкрив поліклініку на Одеській
13 лютого 2014 18:04
Геннадій Кернес відкрив поліклініку на Одеській Відкрити філію дитячої клінічної лікарні №24 півроку тому попросили жителі віддаленого від лікарні 841-го мікрорайону.
У відремонтованому, повністю автономному приміщенні поліклініки на першому поверсі житлового будинку (пр. Гагаріна, 174, корп. 2) з сьогоднішнього дня ведуть прийом педіатр і кілька профільних фахівців, також обладнані прищеплювальний і процедурний кабінети. 

«Те, що вам доводилося діставатися до лікарні з двома-трьома пересадками, потрібно було виправляти. Спільними зусиллями місто та меценати виконали поставлене вами завдання», - сказав Харківський міський голова, звертаючись до місцевих жителів на відкритті. - Сучасний ремонт, обладнання - це наш варіант медичної реформи. Тут був клуб, але поліклініка для дітей важливіше. Ми провели загальну ревізію приміщень таких клубів за місцем проживання, і, якщо потрібно, мінятимемо їхнє призначення і в інших районах для потреб харків'ян». 

Геннадій Кернес подякував народному депутату Анатолієві Денисенку та власнику групи супермаркетів «Клас» Олександру Лобановському, за гроші яких була куплена частина медобладнання.

Друкувати
Останні новини