Протокол № 21 позачергового засідання міської комісії Щодо впровадження протиепідемічних заходів, визначених для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки на території міста Харкова

Комісія відмічає:
Епідемічна ситуація з COVID-19 в Харкові залишається вкрай напруженою. За період з 07.08.2020 по 20.08.2020 року серед мешканців міста виявлено 2041 випадок, що складає 81,5% від випадків, зареєстрованих у Харківській області. Показник на 100 тис. населення склав 109,43, що потребує віднесення території до «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки.
Враховуючи рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 23 від 21.08.2020),

Комісія вирішила:
1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 № 712) та згідно протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.08.2020 № 24 впровадити карантинні заходи «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки на території міста Харкова.
Термін виконання: з 00-00 годин, 24.08.2020
Термін дії: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

2. Директорам департаментів: охорони здоров'я (Сороколат Ю.В.); інфраструктури (Дульфан С.Б.); освіти (Деменко О.І.); культури (Бабицька С.І.); у справах сім'ї, молоді та спорту (Чубаров О.С.); адміністративних послуг та споживчого ринку (Китайгородська В.В.); праці та соціальної політики (Болгова Л.В.) Харківської міської ради за напрямком своєї діяльності звернути увагу на особливості обмежень «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки та прийняти відповідні заходи контролю за їх виконанням підвідомчими підприємствами, організаціями та установами.
Термін виконання: з 00-00 годин, 24.08.2020
Термін дії: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

3. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) провести широке інформування населення міста Харкова щодо поточної епідемічної ситуації на території міста Харкова та необхідності виконання обмежувальних заходів для відповідного рівня епідемічної небезпеки.

4. Рекомендувати начальнику Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в м. Харкові (Зубкова І.А.), начальнику управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції (Стрижак А.О.) сумісно з представниками виконавчих органів Харківської міської ради (Департаментів за напрямком діяльності та адміністрацій відповідних районів) та територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Харківській області активізувати заходи щодо забезпечення контролю за виконанням обмежень, передбачених для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки на території міста Харкова.

5. Контроль за виконанням даного рішення комісії покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства – керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові Руденка А.І. та секретаріат комісії (Пушкарьов О.Ф.).
Інформацію про виконання протокольних рішень надавати через Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту.
Доручення з терміном дії «до перегляду рівня епідемічних загроз» виконувати до відповідного рішення (на поточний тиждень) щодо зміни рівня епідемічної небезпеки Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Перший заступник міського
голови, перший заступник
голови комісії                                                                                                                                        І.О. ТЕРЕХОВ

Друкувати