Про зміни в складі районних у місті Харкові територіальних виборчих комісій Харківської області, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад
територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
25 жовтня 2020 року

Позачергові вибори Харківського міського голови Харківського району
Харківської області 31 жовтня 2021 року

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА


Від 2021-09-14 р. № 145

місто Харків

У зв’язку з внесенням подань про заміну членів районних в місті Харкові територіальних виборчих комісій Харківської області суб’єктами, за поданнями яких кандидатури таких членів було включено до складу виборчої комісії, а саме ХАРКІВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГОЛОС", ХАРКІВСЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ», ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА».

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 9, пункту 1 частини другої статті 23, статті 34, частин десятої – тринадцятої, п’ятнадцятої статті 203, частин четвертої, шостої – восьмої статті 208 Виборчого кодексу України, Харківська міська територіальна виборча комісія Харківського району Харківської області

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Внести зміни до складу районних у місті Харкові територіальних виборчих комісій Харківської області, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, утвореного та сформованого постановою Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області від 25 серпня 2020 року № 4 “Про утворення та формування складу районних у місті Харкові Харківського району Харківської області територіальних виборчих комісій”, згідно з додатком 1-3.

2. Територіальним виборчим комісіям, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.

3. Цю постанову разом з належним додатком (у двох примірниках для відповідних територіальних виборчих комісій) передати відповідним територіальним виборчим комісіям.

4. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України та оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.

 

Головуючий на засіданні, голова ХМТВК                                                             О.М. Матвієнко

 

 

 

Секретар                                                                                                                  К.С. Шалупня

Пакет документів (завантажити)
Друкувати