РОЗПОРЯДЖЕННЯ Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові від 23.09.2021 №25 «Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова»

Останнім часом статистика захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. Особливу стурбованість викликає те, що контактні особи, які щоденно користуються громадським транспортом та перебувають в місцях скупчення людей, не виконують елементарні протиепідемічні заходи (насамперед використання респіраторів або захисних масок). Це значно підвищує ризик розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед населення міста. Керівники підприємств, які здійснюють перевезення населення міським транспортом, самоусунулись від контролю за виконанням протиепідемічних заходів.

З метою запобігання розповсюдження захворювання населення міста Харкова на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, мінімізації поширення серед жителів міста коронавірусної хвороби та керуючись статтю 75 Кодексу цивільного захисту України: 

1. Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради (Китайгородська В.В.) довести до відома керівників торгівельних (торгівельно-розважальних) центрів, ринків, торговельних майданчиків, закладів громадського харчування вимоги щодо обов’язкового дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів та маскового режиму  на території торговельних закладів під час запровадження на території міста Харкова «жовтого рівня епідемічної небезпеки».

2. Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради (Китайгородська В.В.), адміністраціям районів Харківської міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 22.04.2020 № 243 «Про наділення повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» активізувати роботу з виявлення порушень санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства з питань боротьби з інфекційними хворобами. Особливу увагу звернути на порушення маскового режиму.

3. Заступнику керівника робіт – начальнику штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові (Водовозову Є.Н.) спланувати та організувати роботу щодо посилення обмежувальних протиепідемічних заходів та маскового режиму у метрополітені, міському електротранспорті та на об’єктах транспортної інфраструктури.

4. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради
(Дульфан С.Б.) довести до відома керівників підприємств, які здійснюють перевезення населення, в тому числі автомобілями таксі, вимоги обов’язкового дотримання протиепідемічних заходів, в першу чергу маскового режиму, водійським складом та пасажирами.

5. Рекомендувати Управлінню державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в Харківському районі ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області (Зубкова І.А.) забезпечити дієвий контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, насамперед використанням респіраторів або захисних масок на підприємствах побутового обслуговування, торгівлі та громадського харчування.

6. Юридичному департаменту (Бровченко І.О.) до 28.09.2021 року надати керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові пропозиції щодо проведення методичного заняття з посадовими особами, які рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради наділені повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 КУпАП.

7. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) провести інформування населення міста Харкова щодо необхідності дотримання мешканцями міста маскового режиму та виконання санітарно-гігієнічних норм.

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 
 

Керівник робіт з ліквідації наслідків
надзвичайної ситуації в м. Харкові                                                А.І. РУДЕНКО

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes