РОЗПОРЯДЖЕННЯ Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові від 02.08.2021 №24 «Про заходи щодо попередження росту чисельності захворювань на COVID-19 на території міста Харкова»

Останнім часом статистика на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену корона вірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. З метою запобігання розповсюдження захворювання населення міста Харкова на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену корона вірусом SARS-CoV-2,керуючись статтю 75 Кодексу цивільного захисту України, з метою мінімізації поширення серед жителів міста Харкова коронавірусної хвороби: 

 

1. Заступнику міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення – заступнику керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Горбуновій–Рубан С.О;

1.1. Здійснити заходи щодо забезпечення киснем не менш 80 відсотків ліжок у міських лікарнях, які призначені для хворих на COVID-19; 

1.2. Активізувати роботу щодо проведення добровільної вакцинації серед населення міста.

1.3. Здійснити  заходи щодо відкриття на території Слобідського району міста Харкова Центру масової вакцинації.

2. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (Дульфан С,Б.) організувати доведення до підпорядкованих комунальних підприємств, підприємств-автоперевізників інформацію  щодо обов’язкового здійснення ними контролю за використанням засобів індивідуального захисту, використання респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення. 

3.  Департаменту освіти Харківської міської ради   (Деменко О.І), у разі встановлення «жовтого рівня» епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Харкова, заборонити  відвідування закладів освіти  здобувачами освіти та  проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу  закладу освіти документів, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації.

4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) провести інформування населення міста Харкова щодо необхідності дотримання мешканцями міста маскового режиму, виконання санітарно-гігієнічних норм та обов’язкової вакцинації.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 
 

Керівник робіт з ліквідації наслідків
надзвичайної ситуації в м. Харкові                                                А.І. РУДЕНКО

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes