Протокол № 20 позачергового засідання міської комісії Щодо забезпечення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів, визначених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки на території міста Харкова

Комісія відмічає:

Епідемічна ситуація з COVID-19 в Харкові залишається вкрай напруженою. За період з 31.07.2020  по 13.08.2020 року серед мешканців міста виявлено 1561 випадок, що складає 82,9% від випадків, зареєстрованих у Харківській області. Показник на 100 тис. населення фактично склав 109,43. На зростання захворюваності вплинуло недотримання населенням вимог адаптивного карантину (масковий режим, соціальне дистанціювання, тощо), збільшення міграційних процесів, а також збільшення кількості обстежень.

Враховуючи рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 21 від 14.08.2020),

 

Комісія вирішила:

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 № 712) та згідно протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.08.2020 № 20 впровадити карантинні заходи «жовтої зони» на території міста.

Термін виконання: з 00-00 годин, 17.08.2020

Термін дії: до перегляду рівня епідемічної небезпеки

2. Врахувати вимоги протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.08.2020 № 21 щодо скасування дії усіх протиепідемічних заходів, визначених попередніми протоколами регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області за 2020 рік та скасувати дії усіх протиепідемічних заходів, визначених попередніми протоколами міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за 2020 рік.

3. Заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства, керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові Руденко А.І. забезпечити участь представників підрозділів Харківської міської ради (Департаментів за напрямком діяльності та адміністрацій районів) у сумісних рейдових групах територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Харківській області, Управління патрульної поліції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Головного управління ДСНС України у Харківській області, щодо контролю за дотриманням маскового режиму, витримування соціальної дистанції, виконання заходів дезінфекції підприємствами, які надають послуги з забезпечення діяльності громадського транспорту, мережами супермаркетів, магазинів, підприємствами громадського харчування, розважальними закладами, керівництвом організацій, які надають послуги з пляжного відпочинку, тощо. 

Термін виконання: на період дії карантину

4. Департаменту інфраструктури Харківської міської ради (Дульфан С.Б.) посилити контроль щодо суворого виконання протиепідемічних заходів у громадському транспорті, в т.ч. метрополітені (проведення санітарної (антивірусної) обробки рухомого складу, заборони перебування працівників та пасажирів без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно).

5. Департаменту освіти Харківської міської ради (Деменко О.І.):

5.1. Забезпечити проведення в онлайн режимі огляду закладів освіти щодо готовності до нового навчального року.

5.2. Розробити механізм здійснення огляду закладів освіти сумісно з контролюючими органами, що визначені Інструктивно-методичними матеріалами «Підготовка загальноосвітнього навчального закладу до нового навчального року з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності» (лист Міністерства освіти і науки України від 26.04.2013 №1/9-305).

Термін виконання: до 20.08.2020

6. Директорам департаментів Харківської міської ради посилити контроль за виконанням керівниками підпорядкованих підприємств, організацій та установ Рекомендацій з проведення додаткових протиепідемічних заходів на комунальних підприємствах, організаціях та установах міста Харкова, затверджених розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в м. Харкові від 07.05.2020 № 16.

Термін виконання: на період дії карантину

7. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) провести роботу з інформування населення міста Харкова щодо поточної епідемічної ситуації на території міста Харкова та необхідності виконання обмежувальних заходів для відповідного рівня епідемічної небезпеки.

8. Контроль за виконанням даного рішення комісії покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства – керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові Руденка А.І. та секретаріат комісії (Пушкарьов О.Ф.).

Інформацію про виконання протокольних рішень надавати через Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту.

Інформацію щодо виконання протокольних рішень з терміном дії «на період карантину» надати до 31.08.2020.

Доручення з терміном дії «до перегляду рівня епідемічних загроз» виконувати до відповідного рішення (на поточний тиждень) щодо зміни рівня епідемічної небезпеки Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 


Перший заступник міського
голови, перший заступник
голови комісії                                                                                                                                     І.О. ТЕРЕХОВ
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes